Zaloguj się

Przyjazny, nowoczesny i prosty w obsłudze dziennik elektroniczny

601 499 488

Wariant dla jednego lub kilku nauczycieli

Wariant stworzony dla nauczycieli którzy chcieliby korzystać z dziennika elektronicznego w kilku klasach i przekraczają limit 20 uczniów dla bezpłatnego wariantu dziennika elektronicznego.

Pozwala jednemu lub kilku nauczycielom uzupełniać informacje z ich przedmiotów lub ich klas. Bez ograniczeń na liczbę uczniów i z bezpłatnym dostępem rodziców do dzienniczków ucznia.

Ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Jak to działa?

Zarejestruj szkołę normalnie następnie skontaktuj się z nami i podaj liczbę nauczycieli którzy będą korzystać z dziennika.

Jaki to wariant dziennika?

Funkcjonalnie wariant „Nauczycielski” odpowiada wariantowi Standard lub Optymalny, co pozwala z powodzeniem wykorzystywać dziennik w codziennej pracy nauczyciela.

W przypadku chęci korzystania z innego wariantu prosimy o kontakt.

Jeden nauczyciel — wiele szkół

Nauczyciele pracujący w wielu szkołach mogą korzystać z dziennika w każdej z nich w ramach jednej opłaty.

W każdej ze szkół będzie mógł stworzyć nieograniczoną liczbę klas, uczniów oraz przedmioty dla których będzie uzupełniał informacje.

Kto płaci abonament?

Za abonament może zapłacić sam nauczyciel lub szkoła.

W przypadkach gdy kilku nauczycieli w szkole chce korzystać z dziennika wystawiamy na szkołę jedną zbiorczą fakturę z kwotą uzależnioną od liczby nauczycieli.

Czy w trakcie roku można dodać nauczycieli?

Tak. Jeśli w trakcie trwania roku szkolnego nowy nauczyciele chcą korzystać z istniejących dzienników — np. by dodatkowo uzupełniać informacje ze swoich przedmiotów — możemy ich dodać.

W takim przypadku wystawimy dodatkową fakturę za dodanych nauczycieli z rabatem uwzględniającym krótszy okres korzystania z dziennika.

Czytaj dalej: